IQOS Elektronik Sigara İstanbul

Elektronik sigara denilince ilk akla gelen kurumlardan biri de internet sitemizdir. Birbirinde farklı elektronik sigara çeşitlerini internet sitemizde sizlere sunmaktayız. IQOS İstanbul Elektronik Sigara, tütün buharlaştırıcı olarak bilinmektedir. Ürününüzün içerisine yerleştirilen mini boyutlardaki tütün sigarasını 350 derece gibi bir sıcaklığa gelinceye kadar ısıtıp herhangi bir yakma olmadan buhar haline getiren bir çeşit tütün ısıtıcısı olarak bilinmektedir. Tütünü kesinlikle yakmayan bu ürünümüz son zamanların en çok tercih edilen ürünleri olarak tabir edilebilir. Ürünlerimiz, genellikle sigara kullanmakta olan ancak sigara kullanımı azaltarak tamamen bırakmaya çalışan insanlar arasında yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Gelişen teknolojinin en önemli ğrğnlerinden biridir. Tütün sigarasının kullanımında ortaya çıkan yüksek miktardaki zehirli gazlar, IQOS elektronik sigara ürünlerinde tütün sigarasına göre %95 oranında azalma belirtilmiştir. Ürünümüzde tütün sigarasında olduğu gibi küle maruz kalmazsınız. Aynı zamanda tütün sigarasının sizlerede bırakmış olduğu ağız kokusu ve sararmış dişler ile karşılaşmadığınız için kendinize ve etrafınızdaki insanlara da bu konulardan rahatsızlık vermezsiniz. Ürünümüz ateşle çalışmadığı için artık sürekli çakmak aramak zorunda kalmayacaksınız.

 

 

IQOS İstanbul Elektronik Sigara Kullanım Kılavuzu

 

GÜVENLİK UYARILARI & TALİMATLARI

LÜTFEN BU TALİMATLARI OKUYUNUZ VE MUHAFAZA EDİNİZ.

 

Kullandığınız ürün sizlerin kişisel ürünü olup bakımının yapılmasında oldukça dikkatli olmalısınız. Ürünü kullanırken ciddi zararlar ile karşılaşmamak için talimatları düzgün bir şekilde uygulayınız. Kullanacağınız ürününün parçalarının herhangi bir arıza sonucunda bakımı kullanıcı tarafından kesinlikle yapılmamalıdır. Ciddi fiziksel zararlar ile karşılaşmayı önlemek için ürününüzün herhangi bir parçasını kendiniz tamir etmeye çalışmayın, ürünün içerisinde yer alan batarya veya başka herhangi bir parçasını değiştirmeye çalışmayın ve ürünü kendi bildiğinize içini açmayın kalkışmayın. Yanıcı maddelerden veya yanıcı ortamlardan ürününüzü sakının ya da ürününüzün tamamen kapalı olduğundan emin olun. Ürününüzü şarj ettiğiniz zaman ‘’Güvenli Ekstra Düşük Voltaj’’ altında şarj etmeye çalışın. Ürününüzü sadece üretici onaylı olan ‘’Ac Güç Adaptörü’’ ile şarj edebilirsiniz. Ürününüzün herhangi bir sıvı teması yaşamışsa, bir sıvının içerisine düşmüş veya ıslak durumda ise, ürününüze kesinlikle temas etmeyiniz. Ürününüzü düşürmek gibi herhangi bir darbe almasını önleyiniz. Ürününüzün veya kendinizin zarar görmesinin istemiyorsanız Tutucu Isıtıcı Bıçağına (Holder Heater Blade) kesinlike dokunmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Zihinsel fiziksel veya işitsel engeli bulunan bireylerin tek başlarını bu ürünü kullanmalarından sakının. Ciddi sorunlar çıkabilir. Ürününüzü şu durumlarda kesinlikle kullanmayınız:

  • elektronik aletlerin kullanılmasının kesinlikle yasak olduğu yerlerde,
  • ürününüz hasarlı ise,
  • aşırı ısıya ve neme maruz kalmışsa,
  • ürünüzün bataryasının sızıntı yaptığını düşündüğünüz durumlarda kesinlikle kullanmayınız.